Presuota e-max keramika

Džiaukitės gražia šypsena!

Estetinis dantų protezavimas – tai galimybė atkurti trūkstamus dantis ir pagerinti esamų dantų būklę. Odontologai gali rekomenduoti protezuoti, kai būna suirusi nemaža dalis danties vainiko, dantys yra kokiu nors būdu pažeisti, nusidėvėję ar atrodo neestetiškai.

Protezuojame pažangiais ličio disilikato „E-max“ keramikos vainikėliais.

Ši naujos kartos keramika yra kelis kartus stipresnė už metalo keramikos ar bemetalės keramikos vainikėlius. Presuotos „E-max“ keramikos medžiagos pasižymi puikiomis fizinėmis ir cheminėmis savybėmis – atsparumu dėvėjimuisi, reakcija į temperatūros pokyčius ir kita. Protezuojant šios rūšies vainikėliais, išgaunama estetika, tikslumas. Dėl fizinių ir estetinių „E-max“ keramikos galimybių, dilimo koeficientas gali prilygti natūralaus danties emalio dilimui.

Estetinis plombavimas „E-max“ keramikos vainikėliais yra ne tik ilgalaikis, tvirtas ir estetiškas protezavimo metodas. Šiuo metodu pagaminti vainikėliai yra laidūs šviesai ir atrodo itin natūraliai. „E-max“ keramikos medžiagas puikiai toleruoja organizmas, nesukeliant dantenų pakitimų ir šalutinių reiškinių. Tai estetika ir tvirtumas viename.

„E-max“ keramikos kainos

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Presuotos keramikos E-max vainikėlis
  340
  Šakninis įklotas
  60
  Dvišaknis arba trišaknis šakninis įklotas
  80
  Atspaudų nuėmimas
  10

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras