Dantų balinimas kapomis

Šypsena – tai kelias į sėkmę ir į pasitikėjimą! Šypsokitės ir pasaulis nusišypsos Jums!

Dantu balinimas

Balta ir sveika šypsena suteikia pasitikėjimo savimi. Norint turėti gražius dantis, reikia skirti dėmesio jų priežiūrai. Profesionali burnos priežiūra, tinkama mityba, dantų balinimas ir reikalingas vandens kiekio gėrimas gali garantuoti, kad Jūsų šypsena taps tobula.

Dantų balinimas kapomis – dar vienas dantų balinimo metodų. Tai procedūra, kuri gali padėti greitai, saugiai ir ne itin brangiai pašviesinti dantis.

Dantų balinimas kapomis (atspaudai, balinimo kapos)

Individualių dantų balinimo kapų atspaudai, kurie atitinka danties formą, gaminami technikų laboratorijoje. Pagal šiuos dantų atspaudus ir gaminamos individualios dantų kapos. Į jas dedama 10–16 proc. konsistencijos balinimą lemianti medžiaga – vandenilio peroksidas.

Balinimo gelį reikia įšvirkšti į pagamintas individualias kapas ir jas dėti kiekvieną naktį ant dantų. Lipnios konsistencijos gelis neišteka iš kapų ir tvirtai prilipina prie dantų. Ši balinimo medžiaga naikina patamsėjusį dantų atspalvį.

Rezultatai matomi jau pirmąją savaitę, o geriausi rezultatai pasiekiami po 10 naktų. Kai kuriems žmonėms procedūros metu padidėja dantų jautrumas. Šie simptomai gali išnykti per kelias dienas baigus balinimo procedūrą.

Kodėl kinta dantų spalva?

Spalva gali kisti dėl išorinių bei vidinių dėmių, atsirandančių dėl įvairių priežasčių. Jos gali pakeisti ir nuolatinių, ir pieninių dantų spalvą. Išorinės dantų dėmės gali atsirasti dėl rūkymo, prastos burnos higienos, gėrimų su dažikliais vartojimo, netinkamos dietos, geležies papildų, antibiotikų ir kita.

Vidinės dėmės atsiranda pigmentinėms medžiagoms įsiskverbus į kietuosius audinius. Jos gali atsirasti dėl įgimtų kepenų ligų, sutrikus emalio formavimuisi, naudojant tam tikrus medikamentus ir kita.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, kad nenatūralūs dantys, pavyzdžiui, vainikėliai, plombos, laminatės, nebąla.

Ar balinimas nekenkia dantims?

Dantų balinimas kapomis gali būti sėkmingas pasitarus su odontologu, kuris, įvertinęs Jūsų burnos ertmę, patars, koks balinimo būdas Jums tiks labiausiai. Atidžiai įvertinus paciento burnos ertmės būklę, dantenų ir dantų padėtį, įvertinus norimus dantų spalvos pokyčius bei geltimo priežastis, gali būti sudaromas balinimo planas, padėsiantis pašviesinti dantis.

Balinant dantis kapomis reikia laikytis instrukcijų ir jas naudoti tiek laiko, kiek nurodoma. Saikas ir gydytojo patarimų laikymasis – privalomas. Labai dažnas balinimas gali būti žalingas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad prieš dantų balinimą būtina atlikti profesionalią burnos higieną.

Dantų balinimo metu rekomenduojama laikytis kelių esminių taisyklių: vengti kavos, arbatos, raudonojo vyno, kitų dažančių maisto produktų, nerūkyti.

Dantų balinimo rezultatai priklauso ir nuo danties emalio storio, spalvos pigmento, kuris gali būti atsparus balinamajai medžiagai, taip pat nuo kitų svarbių veiksnių.

Dantų balinimo kapomis kaina

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Individualios dantų balinimo kapos (abiejų žandikaulių)
  100
  Individuali dantų balinimo kapa (1 žandikaulio)
  50
  Dantų balinimo kapos + 1 vnt. 3 mg arba 2 vnt. balinimo gelis 1.2 mg
  125
  Dantų balinimo gelis
  25

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras