Burnos ertmės higiena

art-whitening-couple-300x256Jūsų dantys gali išlikti sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite.  Profesionalios burnos higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę. Visos šios blogosios bakterijos nuolat kaupiasi ant dantų. Burnos higiena – procedūra, norintiems turėti gražesnius bei estetiškiau atrodančius dantis. Rekomenduojame profesionalią burnos higieną atlikti vieną – du kartus per metus, tačiau tik įvertinę Jūsų dantų būklę galėsime tiksliau pakonsultuoti.

Kas atliekama burnos ertmės higienos procedūros metu?

Gera burnos higiena – tai viena iš pagrindinių dantų ligų ir dantų ėduonies profilaktikos priemonė.  Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai gali lemti kariesų atsiradimą, gali atsirasti nemalonus kvapas iš burnos, susidaryti dantų akmenys, nepašalinant bakterijų ir skatinant jų dauginimąsi, galimas dantenų uždegimas, ėduonies atsiradimas, tad gali išsivystyti ir periodontitas.   Vienas iš efektyviausių būdų užkirsti kelią šioms dantų ir dantenų ligoms yra profesionali burnos higiena, o po to kasdieninė burnos ertmės priežiūra.

Šios procedūros metu sodasrovės / smėliasrovės, ultragarsinio skalerio pagalba pašalinamos minkštos ir kietos apnašos (dantų akmenys), minkštos pigmentinės apnašos, dantų paviršius, jei yra poreikis, poliruojamas specialia fluoro turinčia pasta, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

Dėl kokių priežasčių reikalinga atlikti profesionalią burnos higieną?

Žmonės dėl skubėjimo dažnai pamiršta tinkamą dėmesį skirti savo dantims. Yra įvairių priežasčių, dėl ko reikalinga profesionali burnos higiena.

  1. Neužtenka vien tik valyti dantis šepetėliu. Egzistuoja daugybė tarpų ir neprieinamų šepetėliui vietų tarp dantų. Dėl to gali susidaryti dantų akmenys, kur kaupiasi bakterijos, vėliau galinčios lemti ne vieną dantų ligą ar uždegimą. Čia neturi įtakos nei dantų valymo trukmė ar kaip dažnai tai darote. Bet kokiu atveju svarbiausias principas išlieka kruopštumas ir turi būti naudojamos kokybiškos burnos higienos priemonės.
  2. Moksliniais tyrimais patvirtinta, kad bet kokia dantenų liga gali turėti įtakos ir rimtesnėms viso organizmo bėdoms: širdies ligų, diabeto ir kitų priežastimi.
  3. Apsilankius pas mus stengiamės Jums suteikti informacijos, kaip taisyklingai prižiūrėti savo dantis ir jais rūpintis. Taip pat teikiame praktiškų patarimų atsižvelgiant į kiekvieno individualią situaciją.

NAUJIENA – Profesionali burnos ertmės higiena su KaVo PROPHY PEARLS, Jūsų dantys gali spindėti it perlai!

Pageidaujant, burnos ertmės higiena atliekama naudojant Kavo Pearls miltelius, tausojant danties paviršių ir minkštuosius burnos audinius, jei yra poreikis, dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai gali būti atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

Šypsena gali daryti stebuklus!