Išimami dantų protezai

Suteikite sau galimybę plačiai šypsotis!

Išimami dantų protezai

Priklausomai nuo paciento situacijos, gali būti rekomenduojami išimami dantų protezai. Su šiais protezais asmuo gali jausis tarsi su nuosavais dantimis, nes kramtyti patogu, protezai nekrinta ir nesukelia šveplavimo. Dirbtiniai dantys padeda išlaikyti žandikaulio formą, taigi gali sustabdyti trupėjimą ar irimą. Sukuriami kokybiški protezai, kurie parenkami pagal natūralią žmogaus dantų spalvą bei formą.

Dantų eilių defektai protezuojami naudojant tiltinius arba išimamus dviejų rūšių protezus.

Lanko atraminiai protezai

Šie tiltiniai protezai gaminami, jei burnos ertmėje trūksta kelių dantų (gaminami gali būti ir tais atvejais, kai nėra ir vieno danties). Jie turi ploną metalinį karkasą, prie kurio greitai priprantama. Jis beveik nejaučiamas. Lanko atraminiai protezai yra su specialia konstrukcija ir gaminami liejimo būdu. Dažniausiai šie protezai gaminami netekus galinių dantų, jei nėra galimybės jų atstatyti dantų implantais. Tarp burnoje likusių dantų esantis tarpas gali trukdyti tinkamai kramtyti maistą, o dėl tuščių ertmių burnos ertmėje gali pradėti nykti žandikaulio kaulas. Plokštelės gali būti reikalingos tiek netekus priekinių dantų, tiek galinių. Tai ne tik estetikos, bet ir funkcionalumo problema, galinti sukelti rimtų sveikatos sutrikimų. Kai kurie specialūs protezai yra su užraktais, tad lanko atraminis protezas net nekrinta. Protezai pritaikomi prie natūralių dantų, tad nežinantys gali net nepastebėti, kad esate su tiltiniais protezais.

Atraminiai protezai

Išimami dantų protezai

Išimami dantų protezai gaminami, kai netenkama visų arba daugelio dantų – pilni protezai gali būti geriausias pasirinkimas. Dažniausiai būtent tokio tipo protezai būna skiriami pacientams, netekusiems visų dantų, esančių apatiniame arba viršutiniame žandikaulyje (pastarasis nėra svarbus). Jie padeda susigrąžinti dantų atliekamą funkciją: kramtymą, kalbėjimą, šypsojimąsi. Tokių išimamų plokštelių priežiūra yra gana nesudėtinga. Jais rūpintis reikia taip pat, kaip ir savo natūraliais dantimis – valyti kiekvieną dieną įprasta dantų pasta. Tvirtinimas yra gana greitas ir nesudėtingas. Pilni protezai rekomenduojami suaugusiems asmenims, ypač tada, kai neįmanoma protezų užfiksuoti ant dantų implantų (dirbtinai įsuktų dantų šaknų ar pačių dantų).

Minkšti dantų protezai / termoplastinės dantų plokštelės

Gaminame ir minkštus dantų protezus, kurie yra laikomi pranašesniais už įprastas plastikines plokšteles, nes yra lankstūs ir pagaminti minkštu pagrindu, su jais patogiau kramtyti. Dantų protezavimas gali palengvinti kramtymo kokybę, taip pat sumažinti įvairius nemalonius pojūčius, pavyzdžiui, sąnario traškėjimą ar ūžesius ausyse. Bet kokios rūšies protezus būtina tinkamai prižiūrėti, kad jie tarnautų ilgiau.

Pirminės apžiūros ir konsultacijos metu pasiūlysime Jums visus įmanomus problemos sprendimo būdus bei kokybiškai atliksime protezavimo darbus. Išsamesnę informaciją ir atsakymus į rūpimus klausimus galite išgirsti apžiūros ir konsultacijos metu.

Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti protezą, atitinkantį aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus, todėl tai gali garantuoti grožį, tvirtumą, atsparumą bei estetiškumą.

minkšti dantų protezai

Dantų protezų kainos

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Išimamas viršutinio arba apatinio žandikaulio dantų protezas (plokštelė)
  300
  Išimamas minkštas dantų protezas / termoplastinė dantų plokštelė
  470
  Diagnostinis modelis
  40
  Apatinė arba viršutinė plokštelė su metaliniu lanku
  550
  Individualus šaukštas
  35
  Išimamo dantų protezo (plokštelės) lūžio pataisa
  80
  Danties įstatymas į plokštelę
  60
  Antro, trečio ir t.t. dantų įstatymas į plokštelę
  25
  Individuali bruksizmo kapa
  140
  Laikinas plastmasinis vainikėlis
  50
  Plastmasinis vainikėlis
  140
  Vainikėlio nuėmimas
  20
  Vainikėlio pricementavimas
  20
  Tilto pricementavimas
  50
  Vainikėlio pricementavimas laikinu cementu
  15
  Lietas danties vainikėlis
  155
  Šakninis įklotas
  60
  Dvišaknis arba trišaknis šakninis įklotas
  80
  Atspaudų nuėmimas
  10

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras