Dantų balinimas

dantu balinimas

Balti ir sveiki dantys suteikia žmogui pasitikėjimo savimi, o patraukli, švytinti ir maloni šypsena maloniai nuteikia aplinkinius.

Dantų balinimo tikslas – dantų spalvą pašviesinti pasirinkus patį geriausią Jums tinkantį būdą. Vienas seniausiai žinomų – kai balinimo procedūros metu naudojamos cheminės medžiagos (dažniausiai tam tikros koncentracijos vandenilio peroksidas arba kitos balinimo medžiagos).

Galimi keli dantų balinimo būdai. Mūsų odontologai padės parinkti Jums labiausiai tinkantį, atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius. Moderniausi balinimo būdai naudojantis technologijomis – balinimas „Beyond Polus“ balinimo lempa ir lazeriu.

Siūlome šiuos dantų balinimo būdus:

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Moksliniais tyrimais ir klinikiniais bandymais įrodyta, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint odontologui, gali būti saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, kad dantų balinimas yra viena saugiausių dantų kosmetinių procedūrų. Dantų emalio spalva gali kisti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, nuo maisto ar gėrimų (kavos, arbatos, raudonojo vyno, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kita. Dantų balinimas gali būti veiksminga procedūra kovojant su kai kuriais iš šių veiksnių.

Prieš dantų balinimo procedūrą rekomenduotina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, pašalinant apnašas ir akmenis. Plombinės medžiagos nebąla, tad rekomenduojama dantis balinti prieš estetinio plombavimo procedūrą, kad būtų estetiškai plombuojama pritaikant plombines medžiagas pagal išbalintą dantų spalvą.

Balinimo efektas priklauso nuo daug veiksnių – danties struktūros, įgimto atspalvio, emalio storio, amžiaus, emalio, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių ir kita. Balinimo rezultatas kiekvienam yra skirtingas ir individualus.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu gali padidėti dantų jautrumas. Šie simptomai gali išnykti per kelias dienas po balinimo procedūros. Žinoma, dantų jautrumą galima mažinti naudojant specialias dantų jautrumą mažinančias priemones.

Šypsokitės sau, pasauliui ir artimiesiems!

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

   
Dantų balinimas Beyond Polus lempa 195
Ofisinis dantų balinimas 135
Dantų balinimas lazeriu 195
Individualios dantų balinimo kapos (abiejų žandikaulių) 95
Individuali dantų balinimo kapa (vieno žandikaulio) 50
Dantų balinimo kapos + 1vnt 3mg arba 2vnt balinimo gelis 1.2mg 120
Balinimo gelis į kapas 25
Profesionali burnos ertmės higiena 52
   

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.