Dantų balinimas

Balti ir sveiki dantys gali suteikti žmogui pasitikėjimo savimi, o patraukli švytinti bei maloni šypsena gali maloniai nuteikti aplinkinius.

dantu balinimas kaune
dantu balinimas kaina

Galimi keli dantų balinimo variantai. Mūsų odontologai padės parinkti Jums labiausiai tinkantį būdą, taip pat atsižvelgs į Jūsų lūkesčius.

Dantų balinimo tikslas – dantų spalvą pašviesinti pasirinkus patį geriausią Jums tinkantį būdą. Vienas iš seniausiai žinomų, kai balinimo procedūros metu naudojamos cheminės medžiagos (dažniausiai tam tikros koncentracijos vandenilio peroksidas arba kitos balinimo medžiagos). 

Moderniausi balinimo būdai naudojantis technologijomis – balinimas Beyond Polus lempa ir balinimas lazeriu.

Siūlome šiuos dantų balinimo būdus:

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Moksliniai tyrimai ir klinikiniai bandymai yra įrodę, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint odontologui, gali būti saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, jog dantų balinimas yra viena iš saugiausių dantų kosmetinių procedūrų. Dantų emalio spalva gali kisti dėl įvairių priežasčių, pvz. nuo maisto ar gėrimų (kavos, arbatos, raudono vyno, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kt. Dantų balinimas gali būti veiksminga procedūra kovojant su kai kuriais iš šių veiksnių.

Prieš dantų balinimo procedūrą rekomenduotina atlikti profesionalią burnos ertmės higieną, kad nuimti apnašas ir akmenis. Plombinės medžiagos nebąla, tad rekomenduojama dantis balinti prieš estetinio plombavimo procedūrą, kad būtų estetiškai plombuojama pritaikant plombines medžiagas pagal išbalintą dantų spalvą.

Balinimo efektas priklauso nuo daugelio faktorių – danties struktūros, įgimto atspalvio, emalio storio, amžiaus, emalio, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių, kitų svarbių faktorių ir kiekvienam yra skirtingas bei individualus.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu gali padidėti dantų jautrumas. Šie simptomai gali išnykti per kelias dienas baigus balinimo procedūrą. Žinoma, dantų jautrumą galima mažinti naudojant specialias dantų jautrumą mažinančias priemones.

Šypsokitės sau, pasauliui ir artimiesiems!