Apie mus

Odontologijos klinika Kaune Viadenta teikia modernias, aukštos kokybės ir plataus spektro odontologines paslaugas. Kokybę ir saugumą garantuoja ilgametė, virš 20 metų patirtis, bei imlumas naujovėms. Išvengti dantų skausmo, džiaugtis gražia šypsena Jums gali padėti gydytojai odontologai, profesionaliai diagnozuojantys ir gydantys dantų ligas, užtikrinantys kvalifikuotas ir aukšto lygio odontologines paslaugas, klinikoje dirbantys su itin kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis, pažangiomis technologijomis bei šiuolaikine aparatūra.

Kadangi esame užtikrinti mūsų odontologijos kabinete dirbančių specialistų kvalifikacija bei kompetencija, tai drąsiai teikiame atliekamų darbų garantijas.

Ar galite laisvai plačiai šypsotis ir dalinti nuostabią šypseną aplinkiniams? Dar ne?! Tad maloniai kviečiame apsilankyti mūsų klinikoje pirminei apžiūrai ir konsultacijai. Dantis gydytis galite ir išsimokėtinai.

Gyvenate užsienyje? Užsiregistravus iš anksto, net ir didelės apimties darbus gali būti galimybė atlikti per ganėtinai trumpą laiką. Vizito laiką pas mūsų odontologus galite užsisakyti iš anksto elektroniniu paštu bei gauti NEMOKAMĄ profesionalią gydytojo odontologo preliminarią konsultaciją neišeidami iš namų: info@viadenta.lt