Apie mus

Suteikite sau galimybę plačiai šypsotis!

Kokybė. Patirtis. Patikimumas.

Odontologijos klinika „Viadenta“ teikia įvairias modernias aukštos kokybės odontologijos paslaugas. Kokybę ir saugumą garantuoja ilgametė virš – 20 metų patirtis – ir imlumas naujovėms. Išvengti dantų skausmo, džiaugtis gražia šypsena Jums gali padėti gydytojai odontologai, profesionaliai diagnozuojantys ir gydantys dantų ligas, užtikrinantys kvalifikuotas kokybiškas odontologijos paslaugas, dirbantys su itin kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis, pažangiomis technologijomis bei šiuolaikine įranga.

Odontologijos klinika Kaune Viadenta

Teikiame atliekamų darbų garantijas, nes esame užtikrinti mūsų specialistų kvalifikacija ir kompetencija

Ar galite laisvai plačiai šypsotis ir dalinti nuostabią šypseną aplinkiniams? Kaip ir kasdieniniame gyvenime, taip ir odontologijoje, kiekvieną problemą galima išspręsti bent keliais skirtingais būdais. Konsultacija – tai pirmasis odontologinio gydymo etapas. Kviečiame apsilankyti mūsų klinikoje pirminei apžiūrai ir konsultacijai.

Gyvenate užsienyje? Užsiregistravus iš anksto, net ir didelius darbus pasistengsime atlikti per gana trumpą laiką. Užsirašykite vizitui iš anksto el. paštu info@viadenta.lt ir gaukite NEMOKAMĄ profesionalią preliminarią gydytojo odontologo konsultaciją neišeidami iš namų.

Odontologijos klinika Kaune / Odontologų paslaugos

Kelias į tobulą šypseną prasideda nuo nuoširdaus gydytojo ir paciento pokalbio, kai įvertinama situacija, parenkami geriausi gydymo sprendimai, pagal poreikį sudaromas gydymo planas. Visos odontologijos paslaugos yra teikiamos tik kvalifikuotų odontologų, kurių žinios ir keliolikos metų patirtis užtikrina puikius rezultatus.

 

Moderni įranga, aukščiausios kokybės medžiagos, odontologų profesionalumas užtikrina, kad pacientas procedūros metu nejaučia diskomforto, o dantys atrodo ne tik estetiškai, bet ir natūraliai. Klinika įsikūrusi pačiame Kauno miesto centre, o jos klientai gali naudotis nemokama automobilių stovėjimo aikštele.

Odontologijos paslaugų kainos

Mūsų klinikoje odontologijos paslaugų kainos yra aiškiai apibrėžtos ir konkurencingos. Profesionaliai teikiamos patyrusių odontologų gydymo paslaugos, aukščiausios kokybės medžiagos ir moderni įranga – tai sveikos ir gražios šypsenos garantas.

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

    Vardas ir pavardė

    El. pašto adresas

    Telefono numeris

    Komentaras