Dantų balinimas Beyond Polus lempa

Nuo šiol dantis baliname galinga halogenine BEYOND Polus balinimo lempa, kuri šiuo metu yra pažangiausia rinkoje esanti balinimo sistema. BEYOND® Polus Power Whitening – pasaulyje pripažintas kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis.

Atliekant dantų balinimą su Beyond Polus sistema, dantenos padengiamos apsaugine medžiaga, tuomet dantys dengiami aukštos technologijos balinimo medžiaga. Balinimo gelis, aktyvuojamas Beyond lempos šaltos mėlynos šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, įsiskverbia į emalį bei dentiną ir pasiekia giliuosius dantų pigmentus, ko pasekoje dantys šviesėja.

BEYOND® – pasaulinis dantų estetikos lyderis, klestintis pasitelkiant saugiausias, efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas dantų balinimo srityje. BEYOND® Polus Advanced dantų balinamoji lempa jau kelerius metus iš eilės pripažinta kaip geriausia balinamoji sistema pasaulyje.

Privalumai:

  • Greitas rezultatas – ši sistema suteikia galimybę turėti baltesnę šypseną vos per 1h;
  • nauja LightBridge™ technologija jungia halogeną ir LED šviesą;
  • tai inovatyvi produkcija, pažangi šviesos filtravimo sistema neleidžia prasiskverbti kenksmingiems ultravioletiniams spinduliams, užtikrindama paciento saugumą ir komfortą;
  • galinga halogeninė lempa generuodama didelės koncentracijos mėlyną šviesą pasiekia efektyvesnius ir greitesnius rezultatus;
  • proceso metu pasiekiama ženkliai mažesnė temperatūra nei panašiais įrenginiais, kas užtikrina paciento komfortą bei gali sumažinti dantų jautrumą po procedūros;
  • balinimo efektas gali būti matomas iškart po procedūros;
  • paprastai balinimo efektas gali išlikti metus ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys gali neatgauti buvusio tamsaus atspalvio, koks buvo prieš balinimo procedūrą.

Svarbu pabrėžti, kad prieš balinimą turi būti atlikta burnos ertmės higienos procedūra, kurios metu pašalinami dantų akmenys ir apnašos.

Dantų priežiūra po balinimo procedūros:

Būtina reguliari burnos ertmės higiena. Patartina valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius, liežuvį, taip pašalinant burnos ertmėje esančias bakterijas, kurios gali ne tik keisti dantų spalvą, tačiau ir gadinti dantis. Po balinimo procedūros rekomenduojama nerūkyti, nevartoti maisto produktų ir negerti skysčių, kurie turi dažomųjų savybių, nenaudoti spalvotos dantų pastos ar burnos skalavimo skysčių. Tai mažina balinimo rezultatus. Po dantų balinimo procedūros rekomenduotina parą nevalgyti kontrastingai šalto ir karšto maisto.

Kiekvienas balinimo būdas gali sukelti individualų efektą, tad ta pati procedūra skirtingiems asmenims gali suteikti skirtingą rezultatą. Balinimo efektas priklauso nuo daugelio faktorių – įgimto atspalvio, emalio storio, amžiaus, emalio, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių, kitų svarbių faktorių ir kiekvienam yra skirtingas bei individualus.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu gali padidėti dantų jautrumas, kuris gali išnykti per kelias dienas baigus balinimo procedūrą. Dantų jautrumą galima mažinti naudojant specialias dantų jautrumą mažinančias priemones.

Balinimas nerekomenduojamas vaikams iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims, asmenims, kurių dantų audiniai pažeisti karieso, stipriai nudilę ar jautrūs, sergantiems dantenų ligomis, alergiškiems peroksidui, nešiojantiems breketus.

Jūsų šypsena gali tapti spindinti, kerinti ir teikianti daugiau pasitikėjimo – balinimas BEYOND® sistema gali suteikti galimybę šypsotis!