Dantų balinimas Beyond Polus lempa

Nuo šiol dantis baliname ir galinga halogenine „Beyond Polus“ balinimo lempa – kol kas pažangiausia rinkoje balinimo sistema. „Beyond® Polus Power Whitening“ sistema – pasaulyje pripažintas kaip saugiausias ir efektyviausias būdas balinti dantis.

Atliekant dantų balinimą su „Beyond Polus“, dantenos padengiamos apsaugine medžiaga, o dantys dengiami aukštos technologijos balinimo medžiaga. Balinimo gelis, aktyvuojamas „Beyond“ lempos šaltos mėlynos šviesos spindulio, aktyvuoja dantyje esantį deguonį, įsiskverbia į emalį bei dentiną ir pasiekia giliuosius dantų pigmentus, taip pašviesindamas dantis.

„Beyond®“ – pasaulinis dantų estetikos lyderis, klestintis pasitelkdamas saugiausias, efektyviausias ir labiausiai ištobulintas technologijas dantų balinimo srityje. „Beyond® Polus Advanced“ balinamoji lempa kelerius metus iš eilės buvo pripažinta kaip geriausia balinimo sistema pasaulyje.

Privalumai:

  • greitas rezultatas – baltesnė šypsena vos per 1 valandą;
  • nauja „LightBridge™“ halogeno ir LED šviesos technologija;
  • pažangi šviesos filtravimo sistema neleidžia prasiskverbti kenksmingiems ultravioletiniams spinduliams, užtikrindama paciento saugumą ir komfortą;
  • galinga halogeninė lempa, generuodama didelės koncentracijos mėlyną šviesą, pasiekia efektyvesnius ir greitesnius rezultatus;
  • proceso metu pasiekiama ženkliai mažesnė temperatūra nei panašiais įrenginiais, užtikrinant paciento komfortą ir sumažinant dantų jautrumą po procedūros;
  • paprastai balinimo efektas gali išlikti metus ir daugiau, tačiau net ir po kurio laiko dantys gali neatgauti buvusio tamsaus atspalvio.

Prieš balinimą turi būti atlikta burnos ertmės higienos procedūra, kurios metu pašalinami dantų akmenys ir apnašos.

Dantų priežiūra po balinimo procedūros:

Būtina reguliari burnos ertmės higiena. Patartina valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius, liežuvį, taip pašalinant burnos ertmėje esančias bakterijas, kurios gali ne tik keisti dantų spalvą, bet ir gadinti dantis. Po balinimo procedūros rekomenduojama nerūkyti, nevartoti maisto produktų ir negerti skysčių, kurie turi dažomųjų savybių, nenaudoti spalvotos dantų pastos ar burnos skalavimo skysčių, nes tai mažina balinimo rezultatus. Po dantų balinimo procedūros rekomenduotina parą nevalgyti kontrastingai šalto ir karšto maisto.

Skirtingi balinimo būdai kiekvienam pasiekia skirtingus rezultatus. Tai priklauso nuo daug veiksnių – įgimto atspalvio, emalio ir jo storio, amžiaus, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių ir kita.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu gali padidėti dantų jautrumas, kuris gali išnykti per kelias dienas po procedūros. Dantų jautrumą galima mažinti naudojant specialias dantų jautrumą mažinančias priemones.

Balinimas nerekomenduojamas vaikams iki 18 metų, nėščioms ir maitinančioms krūtimi moterims, asmenims, kurių dantų audiniai pažeisti karieso, stipriai nudilę ar jautrūs, sergantiems dantenų ligomis, alergiškiems peroksidui, nešiojantiems breketus.

Beyond®“ balinimo sistema – spindinčiai, kerinčiai ir teikiančiai daugiau pasitikėjimo šypsenai!

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

Dantų balinimas Beyond Polus lempa 195
Profesionali burnos ertmės higiena  52

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.