Estetinis plombavimas

Graži šypsena – kelias į gražesnį gyvenimą!

Estetinis plombavimas

Šiuolaikinė estetinė odontologija gali radikaliai pakeisti Jūsų šypseną. Naudojant naujausias technologijas daugumai žmonių galima sukurti nuostabią šypseną, užtikrinti šypsenos grožį estetinio dantų plombavimo metodu. Nudilusius, nelygiai sudygusius, pakeitusius spalvą ar pakenktus parodontozės dantis galima gydyti pasitelkus dantų estetinį plombavimą. Taip pat jis padeda rekonstruojant sangrūdas, uždarant tarpus tarp dantų, pakeičiant spalvą ir kita.

Estetinis plombavimas – kas tai?

Estetinė odontologija – tai medicinos šaka, derinanti meną ir mokslą žmogaus burnos sveikatai ir bendrai savijautai gerinti, šypsenai ir veidui gražinti. Šiuo būdu nuosekliai atkuriami trūkstami danties audiniai, atstatoma natūrali danties struktūra, forma ir spalva. Taip galima atkurti beveik nesantį dantį, tereikia, kad būtų tvirta jo šaknis.

 

Išsamūs tyrimai, situacijos analizė, itin geros kokybės sertifikuotos estetinės plombinės medžiagos ir klinikos darbuotojų patirtis bei nuolatinis kvalifikacijos kėlimas suteikia galimybę restauruoti dantis, taikant dantų estetinio plombavimo metodą.

Kas atliekama estetinio plombavimo procedūros metu?

Estetinio dantų plombavimo metu plombinėmis medžiagomis gali būti atstatoma taisyklinga dantų forma bei restauruojami dantų defektai (ištrupėjusios, senos plombos, kariesas, įskilę, nuskilę ar pan. dantys), taip pat gali būti koreguojama dantų forma, spalva, išsidėstymas lanke (esant nedideliems defektams). Taip sukuriama graži šypsena ir taisyklingas sąkandis.

 

Taisyklingas danties formos atstatymas gali garantuoti ne tik estetiką, bet ir kramtymo kokybę. Tai itin svarbu plombuojant ir priekinius, ir krūminius dantis.

Klinikoje atlikti estetinio plombavimo darbai

Kaip rūpintis dantimis po estetinio plombavimo procedūros?

Estetiškai plombuotiems dantims reikėtų pasirinkti minkštą dantų šepetėlį, o pastą – be abrazyvinių medžiagų (didelių granulių), nes taip valant daug greičiau gali susibraižyti nupoliruotas danties paviršius ir dantis gali netekti blizgesio. Kas pusę metų rekomenduojama atlikti profesionalią burnos ertmės higienos procedūrą ir estetiškai plombuotų dantų poliravimą (po šios procedūros paviršius vėl tampa blizgus).

Pojūčiai po procedūros

Po procedūros kelias dienas galite neaiškiai tarti tam tikrus garsus (ypač jeigu buvo naikinamas tarpas tarp dantų). Po procedūros kelias dienas gali kraujuoti dantenos, galite jausti maudimą bei matyti paraudimą. Jeigu jaučiate diskomfortą, kreipkitės į savo odontologą – jis situaciją pakomentuos išsamiau.

 

Estetinio plombavimo procedūrai suteikiama vienerių metų garantija, todėl, esant poreikiui, korekcija nieko nekainuoja.

Estetinio plombavimo privalumai ir trūkumai

Estetinis plombavimas atliekamas naudojant modernias technologijas ir kokybiškas estetines plombines medžiagas. Kad laikas gydytojo kėdėje neprailgtų, galėsite žiūrėti filmus video akinių pagalba.

Estetinio plombavimo kaina

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Priekinio danties atstatymas
  85
  Veneringas
  95
  Danties estetinis plombavimas
  135
  Estetinio plombavimo pataisa
  85

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras