Estetinis plombavimas

Šiuolaikinė estetinė odontologija gali radikaliai pakeisti Jūsų šypseną. Naudojant naujausias technologijas daugumai žmonių galima sukurti nuostabią šypseną, užtikrinti šypsenos grožį estetinio dantų plombavimo metodu. Nudilusius, nelygiai sudygusius, pakeitusius spalvą ar pakenktus parodontozės dantis galima gydyti pasitelkus dantų estetinį plombavimą. Taip pat jis padeda rekonstruojant sangrūdas, uždarant tarpus tarp dantų, pakeičiant spalvą ir kita.

Estetinis plombavimas – kas tai?

Estetinė odontologija – tai medicinos šaka, derinanti meną ir mokslą žmogaus burnos sveikatai ir bendrai savijautai gerinti, šypsenai ir veidui gražinti. Šiuo būdu nuosekliai atkuriami trūkstami danties audiniai, atstatoma natūrali danties struktūra, forma ir spalva. Taip galima atkurti beveik nesantį dantį, tereikia, kad būtų tvirta jo šaknis.

Išsamūs tyrimai, situacijos analizė, itin geros kokybės sertifikuotos estetinės plombinės medžiagos ir  klinikos darbuotojų patirtis bei nuolatinis kvalifikacijos kėlimas suteikia galimybę restauruoti dantis, taikant dantų estetinio plombavimo metodą. 

Kas atliekama estetinio plombavimo procedūros metu?

Estetinio dantų plombavimo metu plombinėmis medžiagomis gali būti atstatoma taisyklinga dantų forma bei restauruojami dantų defektai (ištrupėjusios, senos plombos, kariesas, įskilę, nuskilę ar pan. dantys), taip pat gali būti koreguojama dantų forma, spalva, išsidėstymas lanke (esant nedideliems defektams). Taip sukuriama graži šypsena ir taisyklingas sąkandis.

Taisyklingas danties formos atstatymas gali garantuoti ne tik estetiką, bet ir kramtymo kokybę. Tai itin svarbu plombuojant ir priekinius, ir krūminius dantis.

Klinikoje atlikti estetinio plombavimo darbai

Kaip rūpintis dantimis po estetinio plombavimo procedūros?

Estetiškai plombuotiems dantims reikėtų pasirinkti minkštą dantų šepetėlį, o pastą – be abrazyvinių medžiagų (didelių granulių), nes taip valant daug greičiau gali susibraižyti nupoliruotas danties paviršius ir dantis gali netekti blizgesio. Kas pusę metų rekomenduojama atlikti profesionalią burnos ertmės higienos procedūrą ir estetiškai plombuotų dantų poliravimą (po šios procedūros paviršius vėl tampa blizgus).

Pojūčiai po procedūros

Po procedūros kelias dienas galite neaiškiai tarti tam tikrus garsus (ypač jeigu buvo naikinamas tarpas tarp dantų). Po procedūros kelias dienas gali kraujuoti dantenos, galite jausti maudimą bei matyti paraudimą. Jeigu jaučiate diskomfortą, kreipkitės į savo odontologą – jis situaciją pakomentuos išsamiau. 

Estetinio plombavimo procedūrai suteikiama vienerių metų garantija, todėl, esant poreikiui, korekcija nieko nekainuoja.

Estetinio plombavimo privalumai ir trūkumai

Privalumai:

 • atkuriamas dantis gali atrodyti natūraliai ir estetiškai;
 • lyginant su kitomis procedūromis, tai gana nebrangi paslauga;
 • estetinio plombavimo metu gali būti pašalinama kur kas mažiau danties audinių nei protezuojant. Stengiamasi išlaikyti kuo daugiau natūralaus danties;
 • plombavimas gali būti atliekamas vos vieno vizito metu. Vienu kartu plombuoti galima net kelis dantis;
 • tai gali būti puikus pasirinkimas nuskilus dančiui;
 • jeigu restauracija kinta, ją galima pakoreguoti ir sugrąžinti natūralią danties išvaizdą;
 • estetinis dantų plombavimas kai kuriais atvejais gali pakeisti gydymą breketais;
 • susitikimo metu teikiama konsultacija, kurios metu suteikiama aktualios informacijos.

Trūkumai:

 • plombuotas dantis labiau kaupia apnašas, tad reikia atidžiai juo rūpintis ir reguliariai atlikti profesionalią burnos ertmės higienos procedūrą bei dantų poliravimą;
 • plombos vidutiniškai tarnauja kelerius metus. Susidėvėjusias plombas rekomenduotina pakeisti;
 • ši procedūra netinkama, kai reikia atstatyti daugiau nei pusę danties vainiko krūminiame dantyje – tokiu atveju gali būti patariama protezuoti.  

Estetinis plombavimas atliekamas naudojant modernias technologijas ir kokybiškas estetines plombines medžiagas. Kad laikas gydytojo kėdėje neprailgtų, galėsite žiūrėti filmus video akinių pagalba.

Graži šypsena – kelias į gražesnį gyvenimą! 

Estetinio plombavimo kaina

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

Danties estetinis plombavimas, poliravimas Enhance sistema 135
Estetinio plombavimo pataisa 85
Veneringas 95
Danties poliravimas Enhance sistema  15

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.