Dantų balinimas lazeriu

Juk šypsotis taip gera!

Dantu balinimas lazeriu

Jeigu norite turėti gražią ir baltesnę šypseną – dantų balinimas lazeriu gali būti vienas efektyviausių ir inovatyviausių metodų.

Naudojant šiuolaikines technologijas balinimas gali būti ne tik greitesnis ir paprastesnis, bet ir gali užtikrinti ilgesnį rezultatą. Pagrindinė veiklioji medžiaga vis dar yra vandenilio peroksidas, tačiau dėl technologijų jo apdorojimas vis labiau vystosi.

Biolase Epic 10“ metodo pranašumai

Dantis baliname pažangiu ir moderniu balinimo lazeriu „Biolase Epic 10“. Šio metodo pranašumai:

 • efektyvus ir pažangus balinimo lazeris;
 • greitas balinimo efektas;
 • gana nauja ir saugi procedūra;
 • dantys gali būti išbalinami maksimaliam baltumui per trumpą laiką.

 

Balinant dantis lazeriu „Biolase Epic“ gali būti pasiekiamas giluminis balinimo efektas. „Biolase“ – tai ne tik vienas naujesnių ir pažangesnių „Biolase“ kompanijos sprendimų, bet ir moksliniais tyrimais patvirtintas metodas, suteikiantis greitą efektą. Dantų balinimas lazeriu yra saugi procedūra, kurios metu specialaus balinimo geliu ir lazerio šviesa dantys gali būti išbalinami maksimaliai. Balinant dantis „Biolase Epic“ lazeriu, procedūra trunka apie valandą.

Balinant ant dantų uždedamas specialus balinamasis gelis, aktyvuojamas lazeriu norint pasiekti maksimalų balinimo efektą, kartu apsaugant danties audinius nuo lazerio spindulio. Siekiant apsaugoti dantenas nuo vandenilio peroksido, jos padengiamos specialia apsaugine medžiaga.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad balinimas lazeriu dantims nekenkia, nes balinimo priemonių rūgštingumo lygis (pH) yra neutralus. Klinikiniai tyrimai parodė, kad dantų balinimas nekeičia danties emalio struktūros.

Rezultatas po dantų balinimo procedūros kiekvienam pacientui yra individualus, o efektas ir jo išliekamumas priklauso nuo daug veiksnių: emalio ir jo storio, danties struktūros, įgimto atspalvio, amžiaus, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių ir kita.

Kokį efektą gali sukelti dantų balinimas lazeriu?

Dantų balinimas lazeriu, lyginant su kapomis, balinamaisiais pieštukais bei kitais balinimo būdais gali būti pranašesnis tuo, kad balinimo metu veikia fotoaktyvusis gelis. Lazerio energija aktyvuoja vandenilio peroksidą. Lazeris yra vienas geriausių, greičiausių bei efektyviausių dantų balinimo metodų. Svarbu nepamiršti, kad balinimo rezultatas kiekvienam yra skirtingas.

Pasiruošimas dantų balinimui

Dantų balinimas lazeriu yra gana nesudėtinga procedūra, tad pacientui nereikalingas specialus pasiruošimas. Svarbu, kad prieš balinimą turi būti atlikta burnos ertmės higienos procedūra. Profesionali burnos higienos procedūra leidžia pašalinti dantų akmenis ir apnašas.

Prieš dantų balinimą rekomenduojama atvykti į mūsų odontologijos kliniką išsamesnei konsultacijai. Apsilankius pas odontologą įvertinama burnos ertmės būklė ir rekomenduojama, ar balinimas reikalingas ir rekomenduotinas. Nors dantų balinimas lazeriu nėra pavojingas, tam tikrais individualiais atvejais įvertinama, ar jis reikalingas.

Dantų priežiūra po procedūros

Dantų balinimas lazeriu yra vienas dantų šviesinimo metodų. Visgi, atlikus balinimą reikia skirti laiko dantų priežiūrai, nes neprižiūrimi dantys gali greitai sugrįžti prie pradinės spalvos.

Po balinimo procedūros rekomenduojama nevalgyti ir negerti skysčių, kurie turi dažomųjų savybių. Tokio maisto ir gėrimų vartojimas mažina balinimo rezultatus. Po dantų balinimo procedūros rekomenduotina parą nevalgyti kontrastingai šalto ir karšto maisto, nes dantys kurį laiką gali būti jautrūs. Taip pat rekomenduotina atsisakyti arba sumažinti žalingus įpročius, tokius kaip rūkymas arba alkoholio vartojimas.

Būtina reguliari burnos ertmės higiena. Patartina valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius, liežuvį, taip pašalinant burnos ertmėje esančias bakterijas, kurios gali ne tik keisti dantų spalvą, bet ir gadinti dantis.

Dantų balinimas lazeriu gali būti greita ir nesudėtinga galimybė džiaugtis šviesesniais dantimis.

Dantų balinimas lazeriu kaina

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Balinimas lazeriu
  195
  Burnos ertmės higiena
  55

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras