Dantų balinimas lazeriu

Jeigu norite turėti gražią ir baltesnę šypseną – dantų balinimas lazeriu gali būti vienas iš efektyviausių balinimo metodų. Dantų balinimas lazeriu – vienas iš inovatyviųjų būdų, pageidaujantiems džiaugtis baltesne šypsena!

Naudojant šiuolaikines technologijas balinimas gali būti ne tik greitesnis ir paprastesnis, bet taip pat gali užtikrinti ir ilgesnį rezultatą, tačiau išbalintiems dantims teks skirti ir papildomo dėmesio. Tiek anksčiau, tiek dabar, pagrinde naudojamas vandenilio peroksidas, tačiau technologijų dėka jo apdorojimas vis labiau vystosi. Dantis baliname pažangiu ir moderniu balinimo lazeriu BIOLASE EPIC 10, šio balinimo lazerio pranašumai:

  • efektyvus ir pažangus balinimo lazeris;
  • greitas balinimo efektas;
  • tai ganėtinai nauja ir saugi procedūra;
  • tai gali būti idealus vienas iš dantų balinimo sprendimo būdų;
  • dantys gali būti išbalinami maksimaliam baltumui per trumpą laiką.

dantu_balinimas_lazeriuBalinant dantis balinimo lazeriu BIOLASE EPIC gali būti pasiekiamas giluminis balinimo efektas.  BIOLASE – tai ne tik vienas iš naujesnių ir pažangesnių BIOLASE kompanijos lazerių, bet ir moksliniais tyrimais pagrįstas lazeris, kuris balinant gali suteikti greitą efektą.  Dantų balinimas lazeriu yra saugi procedūra, kurios metu specialaus balinimo geliu ir lazerio šviesos dėka dantys gali būti išbalinami iki maksimumo. Balinant dantis BIOLASE EPIC lazeriu, procedūros trukmė yra apie 1h.

Balinimui naudojamas ant dantų uždedamas specialus balinamasis gelis, aktyvuojamas lazeriu norint pasiekti maksimalų balinimo efektą, tuo pačiu apsaugant danties audinius nuo lazerio spindulio. Siekiant apsaugoti dantenas nuo vandenilio peroksido, jos padengiamos specialia apsaugine medžiaga.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad balinimas lazeriu dantims nekenkia, nes balinimo priemonių rūgštingumo lygis (pH) yra neutralus.  Klinikiniai tyrimai parodė, kad dantų balinimas nekeičia danties emalio struktūros.

Kiekvieno paciento dantų spalva po dantų balinimo procedūros yra individuali ir balinimo lazeriu procedūros efektas ir jo išliekamumas priklauso nuo daugelio faktorių: emalio storio, danties struktūros, įgimto atspalvio, amžiaus, emalio, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių, kitų svarbių faktorių ir kiekvienam yra skirtingas bei individualus.

Kokį efektą gali sukelti dantų balinimas lazeriu?

Dantų balinimas lazeriu, lyginant su kapomis, balinamaisiais pieštukais bei kitais balinimo būdais gali būti pranašesnis tuo, kad balinimo metu lazeris yra suderintas su fotoaktyviuoju geliu. Lazerio energija yra skirta vandenilio peroksidui aktyvuoti. Lazeris yra vienas iš geriausių, greičiausių bei efektyviausių dantų balinimo metodų. Tiesa, kiekvienas balinimo būdas gali sukelti individualų efektą, tad ta pati procedūra skirtingiems asmenims gali suteikti skirtingą rezultatą.

Pasiruošimas dantų balinimui

Dantų balinimas lazeriu yra gana nesudėtinga procedūra, tad pacientui nereikalingas specialus pasiruošimas. Svarbu pabrėžti, kad prieš balinimą turi būti atlikta burnos ertmės higienos procedūra. Profesionali burnos higienos procedūra leidžia pašalinti dantų akmenis ir apnašas.

Apsilankius pas odontologą įvertinama burnos ertmės būklė ir rekomenduojama, ar balinimas reikalingas ir rekomenduotinas. Nors dantų balinimas lazeriu nėra pavojingas, tačiau tam tikrais individualiais atvejais įvertinama, ar jis reikalingas.

Prieš dantų balinimą rekomenduojama atvykti į mūsų odontologijos kliniką išsamesnei konsultacijai. 

Dantų priežiūra po procedūros

Dantų balinimas lazeriu yra vienas iš metodų šviesinant dantukus. Visgi, atlikus balinimą reikia skirti laiko dantų priežiūrai, kadangi neprižiūrimi dantys ganėtinai greitai gali sugrįžti prie pradinės spalvos.

Po balinimo procedūros rekomenduojama nevalgyti ir negerti skysčių, kurie turi dažomųjų savybių. Tokio maisto ir gėrimų vartojimas mažina balinimo rezultatus.Po dantų balinimo procedūros rekomenduotina parą nevalgyti kontrastingai šalto ir karšto maisto. Po balinimo procedūros dantys gali būti jautrūs. Taipogi rekomenduotina atsisakyti arba sumažinti žalingus įpročius, kaip rūkymas arba alkoholis.

Būtina reguliari burnos ertmės higiena. Patartina valyti ne tik dantis, bet ir tarpdančius, liežuvį, taip pašalinant burnos ertmėje esančias bakterijas, kurios gali ne tik keisti dantų spalvą, tačiau ir gadinti dantis.

Dantų balinimas lazeriu gali būti greita ir nesudėtinga galimybė džiaugtis šviesesniais dantimis. Kodėl verta rinktis mus? Galime pasiūlyti aukštos kokybės balinimo paslaugas. Jei turite klausimų, laukiame Jūsų skambučio ar žinutės, atvykite pirminei apžiūrai ir konsultacijai.

Įgyvendinkite savo svajonę ir išsibalinkite dantis mūsų klinikoje.

Juk šypsotis taip gera!