Ofisinis dantų balinimas

Graži šypsena gali praskaidrinti net ir pilkiausią dieną. Šypsokitės!

Dantu balinimas kapomis

Graži šypsena gali suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi, praskaidrinti dieną, leisti džiaugtis džiugiomis akimirkomis bei mėgautis savo atvaizdu veidrodyje. Tiesa, graži šypsena reikalauja laiko, pastangų bei priežiūros. Ofisinis dantų balinimas – inovacija, kuria dantys išbalinami greitai ir veiksmingai.

Dantų balinimo procedūros

Ofisinio dantų balinimo metu dantenos padengiamos specialia apsaugine medžiaga, ant dantų užtepamas balinimo gelis ir aktyvinama diodine šviesa, kuri siekia giliuosius danties sluoksnius ir juos balina.

Dantų balinimo procedūros pabaigoje dantys padengiami nujautrinamuoju geliu. Po balinimo procedūrų dantys gali būti jautresni, tačiau jautrumas greitai išnyksta. Dantys gali pašviesėti net keliais atspalviais – tai priklauso nuo danties struktūros ir kitų svarbių veiksnių. Rezultatas gali būti matomas ir po pirmojo balinimo, priklausomai nuo dantų spalvos ir pažeidimo.

Ofisinis dantų balinimas atliekamas įvertinus paciento dantų būklę bei spalvą. Per didelis ir dažnas dantų balinimas nėra rekomenduojamas, tad būtinai atsižvelkite į odontologo patarimus.

Balinimo rezultatas kiekvienam pacientui yra individualus ir priklauso nuo daug veiksnių – įgimto atspalvio, emalio ir jo storio, amžiaus, seilių struktūros, dantų gyvybingumo, asmeninių higienos, mitybos, žalingų įpročių ir kita.

Svarbu atminti

 • po ofisinės dantų balinimo procedūros dantys kurį laiką gali būti jautresni;
 • svarbu dantis tinkamai prižiūrėti, o po kažkiek laiko, poreikiui esant, galbūt galima ir pakartoti balinimo procedūrą;
 • dantų balinimas nerekomenduotinas nėščiosioms ir žindančioms moterims. Nors naudojamas balinimo gelis nekenksmingas suaugusiesiems, tačiau rekomenduojama dantis balintis asmenims, kurie yra vyresni nei 18 metų amžiaus;
 • balinimas nerekomenduojamas tuomet, kai yra pažeistos dantenos ar dantys yra itin jautrūs;
 • kiekvieną dieną prižiūrimi dantys bei reguliari burnos higiena gali prailginti balinimo rezultatą.

Pasiruošimas dantų balinimui

Ofisinis dantų balinimas yra procedūra, kuri dažniausiai neturi šalutinių poveikių (išskyrus dantų jautrumą), tad jai nereikia ypatingo pasiruošimo.

Nusprendus balintis dantis, svarbu apsilankyti pas odontologą, kuris, įvertinęs Jūsų burnos būklę, rekomenduos, ar procedūra yra reikalinga ir koks balinimo metodas gali būti efektyviausias.

Prieš atliekant balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos ertmės higienos procedūrą. Per dažnai atliekamos balinimo procedūros gali būti žalingos dantims. Itin svarbios specialisto konsultacijos.

Balintų dantų priežiūra

Ofisinis dantų balinimas gali padėti pasiekti norimą dantų spalvą, tačiau norint ilgalaikio rezultato, reikia juos tinkamai prižiūrėti. Kad spalva nekistų kuo ilgiau, reikia reguliariai atlikti profesionalią burnos ertmės higienos procedūrą. Taip pat pasistengti nevartoti maisto ir gėrimų produktų, kurie turi dažomųjų savybių, nerūkyti, nevartoti alkoholio, kontrastingai šaltų ir karštų maisto produktų.

Ofisinio dantų balinimo kainos

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Ofisinis dantų balinimas
  135
  Burnos ertmės higiena
  55

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras