Dantų plombavimas

Juk šypsotis taip gera!

Dantu plombavimas

Klinikoje atliekamas kokybiškas dantų plombavimas, senų ir nekokybiškų plombų pakeitimas, nuskilusių danties kampų ir vainikinės danties dalies atstatymas, taikant šiuolaikinius nuskausminimo metodus bei sugrąžinant prarastą formą, funkciją ir estetiką, naudojant odontologijos rinkoje prieinamas, tik sertifikuotas aukščiausios kokybės medžiagas bei technologijas.

Dantų plombavimas ir gydymas suaugusiems

Išsamūs tyrimai, situacijos analizė, gydymo plano sudarymas ir profesionalaus odontologo kompetentingas gydymas gali garantuoti restauracijų ilgaamžiškumą.

 

Dažniausiai pasitaikanti dantų liga yra dantų ėduonis – kariesas. Pagrindiniai požymiai, kad atsirado ėduonis, yra dantų jautrumas šalčiui, karščiui, saldžiam maistui, blogas kvapas iš burnos, taip pat gali sutrikti ir dantų estetika. Teisingas medžiagos parinkimas ir naudojimas gali užtikrinti restauracijos (plombos) ilgaamžiškumą.

 

Profilaktinio patikrinimo metu gydytojai odontologai nustato, kurie dantys yra pakenkti ėduonies, ir įvertina burnos ertmės būklę. Norint išvengti rimtų dantų ir dantenų ligų, kurios neretai baigiasi net ir danties praradimu, profilaktinis patikrinimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems turi būti atliekamas kas 6–12 mėnesių.

Vaikų dantų gydymas ir plombavimas

Švelniai ir atsargiai gydome ir mažuosius mūsų pacientus. Atliekama vaikų odontologinė priežiūra – vaikų dantukų ligų profilaktika, diagnostika ir gydymas.

 

Labai svarbu, kad tėveliai prieš apsilankymą pas gydytoją paruoštų vaikutį psichologiškai. Vertėtų apsilankyti pas odontologą ne tada, kai vaikučiui jau pradeda skaudėti dantuką, o pratinti jį pamažu – pradžiai tik apžiūrai, susipažinimui ir pokalbiui su odontologu.

 

Mūsų mažiesiems profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad augimo ir brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių ir šarmų poveikiui, bet ir tam, kad būtų atkreiptas tėvų dėmesys į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas ir būtų laiku imtasi prevencijos priemonių.

Dantų plombavimo kainos

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Amalgaminės plombinės medžiagos išėmimas
  20
  Pieninio danties plombavimas
  30
  Pieninio danties pulpos kameros plombavimas
  15
  Danties vagelių padengimas silantu
  15
  Laikina plomba IRM
  13
  Laikinas dantis iš plombinės medžiagos
  15-25
  Laikina stiklojonomerinė plomba
  20
  Krūminio danties plombavimas
  53-58-63
  Krūminio danties formos atstatymas
  70
  Priekinio danties plombavimas
  70-80
  Stiklo pluošto kaištis Ena Post
  60
  Danties sutvirtinimas su Everix posterior
  20
  Danties sutvirtinimas stiklo pluošto juosta
  20
  Danties atstatymas stiklo pluošto juosta
  130
  Nuskausminimas
  9

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras