Dantų plombavimas

Dantų plombavimas ir gydymas suaugusiems

dantu plombavimas

Išsamūs tyrimai, situacijos analizė, gydymo plano sudarymas ir profesionalaus odontologo kompetentingas gydymas gali garantuoti restauracijų ilgaamžiškumą.

Klinikoje atliekamas kokybiškas dantų plombavimas, senų ir nekokybiškų plombų pakeitimas, nuskilusių danties kampų ir vainikinės danties dalies atstatymas, taikant šiuolaikinius nuskausminimo metodus bei sugrąžinant prarastą formą, funkciją ir estetiką, naudojant odontologijos rinkoje prieinamas, tik sertifikuotas aukščiausios kokybės medžiagas bei technologijas.

Dažniausiai pasitaikanti dantų liga yra dantų ėduonis – kariesas. Pagrindiniai požymiai, kad atsirado ėduonis, yra dantų jautrumas šalčiui, karščiui, saldžiam maistui, blogas kvapas iš burnos, taip pat gali sutrikti ir dantų estetika. Teisingas medžiagos parinkimas ir naudojimas gali užtikrinti restauracijos (plombos) ilgaamžiškumą.

Profilaktinio patikrinimo metu gydytojai odontologai nustato, kurie dantys yra pakenkti ėduonies, ir įvertina burnos ertmės būklę. Norint išvengti rimtų dantų ir dantenų ligų, kurios neretai baigiasi net ir danties praradimu, profilaktinis patikrinimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems turi būti atliekamas kas 6–12 mėnesių.

Šypsena Jums tinka!

 

Vaikų dantų gydymas ir plombavimas

danties plombavimas vaikams

Švelniai ir atsargiai gydome ir mažuosius mūsų pacientus. Atliekama vaikų odontologinė priežiūra – vaikų dantukų ligų profilaktika, diagnostika ir gydymas.

Labai svarbu, kad tėveliai prieš apsilankymą pas gydytoją paruoštų vaikutį psichologiškai. Vertėtų apsilankyti pas odontologą ne tada, kai vaikučiui jau pradeda skaudėti dantuką, o pratinti jį pamažu – pradžiai tik apžiūrai, susipažinimui ir pokalbiui su odontologu.

Mūsų mažiesiems profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad augimo ir brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių ir šarmų poveikiui, bet ir tam, kad būtų atkreiptas tėvų dėmesys į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas ir būtų laiku imtasi prevencijos priemonių.

Juk šypsotis taip gera!

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

Krūminio danties plombavimas helio plomba 53 – 63
Danties sutvirtinimas su Everix 20
Priekinio danties plombavimas 70 – 80
Krūminio danties formos atstatymas 70
Danties vagelių padengimas silantu 15
Pieninio danties plombavimas 30

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.