Dantų protezavimas

Suteikite sau galimybę plačiai šypsotis!

Dantu protezavimas

Neskausmingas būdas susigrąžinti ir atkurti prarastus dantis bei pagerinti esamų dantų būklę. Odontologai gali rekomenduoti protezuoti dantį, kai būna suirę 50 proc. ir daugiau danties vainiko, dantys yra kokiu nors būdu pažeisti ar nebeturi estetinio vaizdo. Ši procedūra gali būti nuostabus būdas atkurti dantis, jei trūksta bent vieno ar daugiau dantų. Nors šiuolaikinės plombavimo technikos kai kuriais atvejais gali leisti atstatyti danties funkciją ir estetiką, bet didele plombine medžiaga atstatytas dantis gali lūžti kramtymo metu.

Pagrindiniai dantų protezų tipai

Mūsų klinikoje siūlomi keli pagrindiniai dantų protezų tipai, padedantys susigrąžinti nuostabią šypseną: išimami dantų protezai ir dantų vainikėliai. Dažniausiai jų parinkimas priklauso nuo esamos kliento burnos būklės. Profesionalūs odontologai, turintys ilgametę patirtį, įvertins jūsų dabartinę situaciją ir pritaikys efektyviausią protezavimo metodą. Jums bus suteiktos aukšto lygio protezavimo paslaugos.

 

Protezavimo metodai yra kokybiški, gana greitai atliekami, suteikiantys galimybę jaustis kaip su nuosavais dantimis. Mūsų odontologijos klinikoje atliekami šiuolaikiški dantų ir dantų eilių protezavimo darbai. Protezavimas yra atliekamas efektyviai – tai gana greitas ir neskausmingas būdas šypsotis pasauliui plačiai kaip niekada anksčiau! Norėdami tiksliai sužinoti kaip vyksta dantų protezavimas, susisiekite su mumis ir konsultacijos metu pritaikysime optimaliausią individualų sprendimą.

Dantų vainikėliai

Fiksuotieji arba neišimami protezai – tai protezai (vainikėliai, tiltai), kurie yra dedami ant specialiai paruoštų dantų arba fiksuojami prie likusių dantų. Konkrečiam žmogui pritaikyti individualūs dantų vainikėliai gali pagerinti kramtymo funkciją, atkuriama estetika, suteikiama galimybė gyventi įprastą gyvenimą. Dažniausiai dantų vainikėlis naudojamas atstatyti nuskilusį, sutrupėjusį ar kitaip pažeistą dantį.

 

Fiksuoti protezai dažniausiai skirstomi pagal tai, iš kokios medžiagos jie gaminami. Mūsų klinikoje siūlomi kelių rūšių neišimami dantų vainikėliai:

 1. presuotos „E-max“ keramikos vainikėliai;
 2. cirkonio keramikos vainikėliai;
 3. bemetalės keramikos vainikėliai;
 4. metalo keramikos vainikėliai;
 5. plastikiniai vainikėliai;
 6. daliniai vainikėliai (metalo keramikos);
 7. metalo akrilikos vainikėliai;
 8. lieti danties vainikėliai.

 

Dėl išsivysčiusių technologijų ir cirkonio ar bemetalės keramikos ypač aktualus tapo estetinis protezavimas. Jų dėka pakeičiami ne tik seni ar susidėvėję dantys, tačiau gali būti suteikiama ir nepriekaištinga estetinė išvaizda.

Estetinis protezavimas pažangia presuota e.max keramika

Estetiškai protezuojame naujos kartos pažangiais ličio disilikato „E-max“ keramikos vainikėliais. Ši keramika yra kelis kartus stipresnė už metalo keramikos ar bemetalės keramikos vainikėlius. Protezuojant šios rūšies vainikėliais, išgaunama estetika, tikslumas. Dėl fizinių ir estetinių „E-max“ keramikos galimybių, dilimo koeficientas gali prilygti natūralaus danties emalio dilimui. Tai estetika ir tvirtumas viename.

Cirkonio keramika

Cirkonio keramika – estetiška ir tvirta medžiaga, kuri leidžia sukurti natūralius dantis primenančius dantų vainikėlius. Keramikos pagrindą sudaro cirkonio oksido karkasas, kuris yra lengvas ir tvirtas, natūralios danties spalvos (skirtingai nuo metalo, kuris yra juodas), todėl uždėjus keramikos apdailą atrodo gana natūraliai.

Bemetalė keramika

Bemetalės keramikos protezai – ypatingo kruopštumo rezultatas. Šio tipo dantų vainikėliai gaminami iš porceliano, taigi dantys atrodo estetiškai. Tokie protezai yra laidūs šviesai, atrodo itin natūraliai ir tvirtinami prie natūralių danties audinių, uždengiant visą danties vainiko paviršių.

Bemetalės keramikos vainikėliai gali būti daliniai, pusiniai ir dengiantys visą dantį.

Mūsų specialistai pataria, kurie fiksuoti bemetalės keramikos vainikėliai tinka labiausiai.

Protezavimas bemetale keramika idealiai tinka ir priekinių dantų protezavimui, stengiantis atkurti jų spalvą, formą ar panaikinti kitus vizualius dantų defektus (tai ir yra estetinio protezavimo pagrindinis tikslas).

Bemetalė keramika

Metalo keramika

Metalo keramikos karūnėlė gaminama metalinį karkasą dengiant porceliano sluoksniu. Vainikėlis tvirtas ir ilgaamžis. Tiesa, pats dantis neatrodo taip natūraliai kaip bemetalis. Visgi, vainikėlis yra pigesnis, todėl yra populiarus pasirinkimas. Metalo keramika ne itin tinka priekiniams dantims, nes spalva kiek skiriasi nuo natūralių dantų, tačiau krūminiams (krūminių dantų srityje) – idealiai, nes vainikėlis nesunkiai atlaiko net ir didelį kramtymo krūvį. Galiausiai, dantims nereikalinga ypatinga dantų priežiūra. Dantų vainikėliai primena natūralius dantis.

Išimami dantų protezai

Pagal paciento dantų situaciją, galime rekomenduoti išimamus dantų protezus. Tai konstrukcijos, kurios gali būti tvirtinamos prie likusių savų dantų ir su jais žmogus jaučiasi lyg nuosavais dantimis.

Dantų protezavimo kaina

Paslauga
Kaina
1 vnt, Eur
  Presuotos keramikos E-max vainikėlis
  350
  Cirkonio oksido pilnai anatominis vainikėlis
  370
  Cirkonio keramikos vainikėlis
  410
  Bemetalės keramikos vainikėlis
  360
  Dalinis metalo keramikos vainikėlis
  190
  Metalo keramikos vainikėlis
  290
  Metalo keramikos vainikėlio pataisa
  85
  Metalo akrilikos (plastikos) vainikėlis
  160
  Išimamas viršutinio arba apatinio žandikaulio dantų protezas (plokštelė)
  350
  Išimamas minkštas dantų protezas / termoplastinė dantų plokštelė
  470
  Diagnostinis modelis
  40
  Apatinė arba viršutinė plokštelė su metaliniu lanku
  590
  Individualus šaukštas
  35
  Išimamo dantų protezo (plokštelės) lūžio pataisa
  80
  Danties įstatymas į plokštelę
  60
  Antro, trečio ir t.t. dantų įstatymas į plokštelę
  25
  Individuali bruksizmo kapa
  150
  Laikinas plastmasinis vainikėlis
  50
  Plastmasinis vainikėlis
  140
  Vainikėlio nuėmimas
  20
  Vainikėlio pricementavimas
  20
  Tilto pricementavimas
  50
  Vainikėlio pricementavimas laikinu cementu
  15
  Lietas danties vainikėlis
  155
  Šakninis įklotas
  65
  Dvišaknis arba trišaknis šakninis įklotas
  80
  Atspaudų nuėmimas
  10

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.

Dovanų kuponas

Siūlome įsigyti dovanų kuponą Viadenta paslaugoms apmokėti.

Dovanu kuponas viadenta

Parašykite mums

K. Donelaičio g. 67-1, Kaunas LT-44245
I-V 8.00 – 18.00 val.
+370 615 33100
info@viadenta.lt

  Vardas ir pavardė

  El. pašto adresas

  Telefono numeris

  Komentaras