Metalo keramika

Protezavimas metalo keramika anksčiau buvo bene vienintelis dantų atkūrimo būdas. Nors šiuo metu pasirinkimas yra didesnis, tačiau dėl medžiagos atsparumo kramtymo krūviui, nedidelės kainos protezavimas metalo keramika yra vienas populiariausių pasirinkimų.

Protezuojant metalo keramika, odontologas ir dantų technikas stengiasi sukurti kuo natūralesnius ir kliento poreikius tenkinančius dantis.

Metalo keramikos pagrindas – metalinis karkasas su keramikos apdaila, kuo labiau atitinkančia natūralią dantų spalvą. Metalo keramika yra vienas patikimiausių dantų protezavimo būdų, užtikrinantis naujai suprotezuotų dantų tvirtumą ir išvaizdos pastovumą.

Metalo keramikos protezų privalumai:

  • tinka tiek tada, kai reikia protezuoti vieną dantį, tiek tada, kai reikalinga dantų eilės rekonstrukcija. Naujai protezuojami vainikėliai yra derinami prie natūralių dantų, tad parenkama kuo natūralesnė spalva bei forma;
  • dažniausiai naudojama krūminių dantų rekonstrukcijai;
  • gana tvirta keramika, tad gali išlaikyti intensyvų kramtymo krūvį. Lyginant su bemetalės ar cirkonio keramikos galimybėmis, metalo keramika yra pati tvirčiausia;
  • puikus kainos ir kokybės santykis.

Metalo keramika turi kelis trūkumus, kurie kartais gali paskatinti rinktis kitą dantų protezavimo būdą. Metalinės keramikos vainikėlyje esantis tiltelis nėra permatomas, todėl atspindi šviesą. Kartais jis gali pasirodyti nenatūraliai, tačiau dažniausiai taip nutinka prie tam tikros šviesos, pavyzdžiui, LED lempų. Atsitraukiant dantenoms, apie metalo keramikos vainikėlį gali išryškėti juoda linija, todėl dėl šios priežasties metalo keramikos vainikėliai labiau rekomenduojami krūminių dantų protezavimui. Taip pat metalas gali sukelti alergiją, tad svarbu informuoti odontologą apie alergijas metalui. 

Šypsokitės ir pasaulis Jums nusišypsos!

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

Dalinis metalo keramikos vainikėlis 170
Atspaudų nuėmimas 10
Metalo keramikos vainikėlis 255
Metalo keramikos vainikėlio pataisa  85
Metalo akrilikos (plastikos) vainikėlis 160
Šakninis įklotas 60

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.