Dantų balinimas

Balti ir sveiki dantys suteikia žmogui pasitikėjimo savimi, o patraukli švytinti bei akinamai balta šypsena maloniai nuteikia aplinkinius.

dantu-balinimas-kaune

Galimi keli dantų balinimo variantai. Mūsų odontologai padės parinkti Jums labiausiai tinkantį būdą.

Siūlome šiuos balininimo būdus:

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Moksliniai tyrimai ir klinikiniai bandymai įrodo, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint odontologui, yra saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, jog dantų balinimas yra pati saugiausia dantų kosmetinė procedūra. Dantų emalio spalva keičiasi dėl įvairių priežasčių, pvz. nuo maisto ar gėrimų (kavos, arbatos, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kt. Dantų balinimas yra itin veiksminga procedūra kovojant su šiais veiksniais.

Rekomenduotina pašalinti dantų akmenis prieš balinimo procedūrą, t.y. atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Plombinės medžiagos nebąla, tad rekomenduojama dantis balinti prieš estetinį plombavimą.

Balinimo efektas priklauso nuo daugelio faktorių – amžiaus, emalio struktūros, dantų gyvybingumo, balinimo metodo, asmeninių įpročių, higienos, mitybos įgūdžių ir kt. ir kiekvienam yra skirtingas.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu padidėja dantų jautrumas. Šie simptomai išnyksta per kelias dienas baigus balinimo procedūrą.