Dantų balinimas

Balti ir sveiki dantys gali suteikti žmogui pasitikėjimo savimi, o patraukli švytinti bei maloni šypsena gali maloniai nuteikti aplinkinius.

dantu-balinimas-kaune

Galimi keli dantų balinimo variantai. Mūsų odontologai padės parinkti Jums labiausiai tinkantį būdą.

Siūlome šiuos balininimo būdus:

Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Moksliniai tyrimai ir klinikiniai bandymai yra įrodę, kad dantų balinimas, atliekamas prižiūrint odontologui, gali būti saugus. Daugelis odontologų yra įsitikinę, jog dantų balinimas yra viena iš saugiausių dantų kosmetinių procedūrų. Dantų emalio spalva gali kisti dėl įvairių priežasčių, pvz. nuo maisto ar gėrimų (kavos, arbatos, tabako ir pan.), įvairių dantų traumų, kai kurių vaistų vartojimo, paveldimumo, senyvo amžiaus ir kt. Dantų balinimas gali būti veiksminga procedūra kovojant su kai kuriais iš šių veiksnių.

Rekomenduotina pašalinti dantų akmenis ir apnašas prieš balinimo procedūrą, t.y. atlikti profesionalią burnos ertmės higieną. Plombinės medžiagos nebąla, tad rekomenduojama dantis balinti prieš estetinį plombavimą.

Balinimo efektas priklauso nuo daugelio faktorių – amžiaus, emalio struktūros, dantų gyvybingumo, balinimo metodo, asmeninių įpročių, higienos, mitybos įgūdžių ir kt. ir kiekvienam yra skirtingas.

Kai kuriems žmonėms procedūros metu padidėja dantų jautrumas. Šie simptomai gali išnykti per kelias dienas baigus balinimo procedūrą.