Kas yra odontologai?

Žodis odontologas naudojamas apibūdinant dantų gydytoją. Visgi, odontologija apima nemažai skirtingų savo srities specialistų, kurie siekia pagerinti burnos ertmės būklę. Dantų gydytojas gydo ne tik dantis, tačiau ir visą burnos ertmę, tad ieškant specialisto pirmiausia reikia sužinoti kokios odontologijos srities profesionalas Jums reikalingas.

Dantistas

Žodis dantistas yra kilęs iš prancūzų kalbos. Dentis – dantis, tad nieko keisto, kad šis pavadinimas pritapo daugelyje pasaulio kalbų. Visgi, šis žodis vartojamas ganėtinai retai. Nors šis žodis yra vis dar vartojamas, tačiau pagal poreikį reikia ieškoti specialisto, kuris specializuojasi pagal tam tikrą sferą. Šiuo metu dantų gydytojų pasirinkimas labai platus ir jie skiriasi ne tik savo kompetencija, tačiau ir suteikiamomis paslaugomis.

Odontologas ar stomatologas?

Žodis odontologas išvertus iš graikų kalbos reiškia dantis. Stomatologasstoma yra burna. Antrasis žodžių skiemuo orientuotas į ligą. Nors buitinėje kalboje ganėtinai dažnai vartojamas žodis dantistas, tačiau odontologijos terminas taip pat gana senas.

XIX a. Lietuvoje odontologijos terminas buvo pakeistas į stomatologiją ir natūralu, kad dalis žmonių vis dar vietoj šio mini labiau priimtą. Įdomu tai, kad grįžti prie odontologijos termino nuspręsta tik po 2004 metų, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą.

Šiuo metu bendrąja prasme naudojama sąvoka odontologas.

Detaliau odontologija yra skirstoma pagal tai, koks konkrečiai darbas yra atliekamas. Pavyzdžiui, ortopedinė odontologija, kurios tikslas padėti susigrąžinti dantis, jeigu juos praradote. Ortopedinė odontologija, arba kitaip dantų protezavimas, tai trūkstamų dantų atkūrimas bei esamų dantų būklės pagerinimas. Protezavimas yra inovatyvus ir praktiškas būdas susigrąžinti ne tik burnos ertmės estetiką, tačiau ir funkcionalumą.

Kodėl verta pasirinkti mūsų odontologijos kliniką?

Odontologų pasirinkimas platus, tad natūralu, kad Jums gali kilti klausimas, kodėl verta pasirinkti mus, kai yra toks didelis odontologijos klinikų ir specialistų pasirinkimas.

Lyginant savo paslaugas su kitais, mes galime pastebėti šiuos savo darbo privalumus:

  1. Klinikoje dirbame su itin kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis, pažangiomis technologijomis bei šiuolaikine aparatūra.
  2. Išsamūs tyrimai, situacijos analizė ir gydymo plano sudarymas gali garantuoti patikimas restauracijas.
  3. Rūpinamės, kad apsilankymas mūsų odontologijos klinikoje pacientui būtų jaukus, malonus ir neskausmingas.
  4. Stengiamės atlikti dantų gydymo darbus per tinkamą laiko trukmę, kuri tenkina tiek mūsų, tiek paciento poreikius.
  5. Darbus atliekame konkurencingomis kainomis. Geras kainos bei kokybės santykis.
  6. Ilgametė, virš 20 metų patirtis.
  7. Imlumas naujovėms.
  8. Teikiame atliekamų darbų garantijas, kadangi esame užtikrinti mūsų odontologijos kabinete dirbančių specialistų kvalifikacija bei kompetencija.
  9. Galime profesionaliai diagnozuoti ir gydyti kai kurias dantų ligas.
  10. Suteikiame kvalifikuotas ir aukšto lygio odontologines paslaugas.

Mūsų tikslas yra padėti pacientui jaustis puikiai ir žavėti aplinkinius ne tik estetiškai gražia, tačiau ir sveika šypsena. Rūpinkitės savo burnos ertme ir palikite jos gydymo darbus tiems, kurie geriausiai išmano šio darbo specifiką. Taip pat pasinaudokite mūsų rekomendacijomis, kurios padeda gražiais ir sveikais dantukais džiaugtis ilgesnį laiko tarpą.

 Graži šypsena – kelias į gražesnį gyvenimą. Šypsokimės!