Burnos ertmės higiena

art-whitening-couple-300x256Jūsų dantys gali išlikti sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite.  Profesionalios burnos higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę.

Gera burnos higiena – tai viena iš pagrindinių dantų ligų ir dantų ėduonies profilaktikos priemonė.  Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai gali įtakoti kariesų atsiradimą, gali atsirasti nemalonus kvapas iš burnos, susidaryti dantų akmenys, nepašalinant bakterijų ir skatinant jų dauginimąsi, galimas dantenų uždegimas, ėduonies atsiradimas, tad gali išsivystyti ir periodontitas.   Vienas iš efektyviausių būdų užkirsti kelią šioms dantų ir dantenų ligoms yra profesionali burnos ertmės higiena, o po to kasdieninė burnos ertmės priežiūra.

Profesionalios burnos higienos procedūros metu sodasrovės / smėliasrovės, ultragarsinio skalerio pagalba pašalinamos minkštos ir kietos apnašos (dantų akmenys), minkštos pigmentinės apnašos, dantų paviršius poliruojamas specialia fluoro turinčia pasta, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

NAUJIENA – Profesionali burnos ertmės higiena su KaVo PROPHY PEARLS, Jūsų dantys gali spindėti it perlai!

Pageidaujant, burnos ertmės higieną atliekame naudodami Kavo Pearls miltelius, tausojant danties paviršių ir minkštuosius burnos audinius, dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai gali būti atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

Burnos ertmės higiena – procedūra, norintiems turėti gražesnius bei estetiškiau atrodančius dantis.