Burnos higiena

burnos higienaBurnos higiena – viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių, padedančių ilgiau išsaugoti sveikus dantis ir odontologinio gydymo metu pasiektus rezultatus. Burnos ertmės higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę. 

Kas atliekama burnos ertmės higienos procedūros metu?

Gera burnos higiena – tai viena pagrindinių dantų ligų ir dantų ėduonies profilaktikos priemonių. Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai gali lemti kariesų atsiradimą, nemalonų burnos kvapą, dantų akmenų susidarymą. Nepašalinant bakterijų ir skatinant jų dauginimąsi, galimas dantenų uždegimas, ėduonies atsiradimas, tad gali išsivystyti ir periodontitas. Vienas efektyviausių būdų užkirsti kelią šioms dantų ir dantenų ligoms yra profesionali burnos higiena, o po to – kasdieninė burnos ertmės priežiūra.

Šios procedūros sodasrove ir (ar) smėliasrove, ultragarsiniu skaleriu pašalinamos minkštos bei kietos apnašos (dantų akmenys), minkštos pigmentinės apnašos, dantų paviršius poliruojamas specialia fluoro turinčia pasta, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

Kodėl būtina profesionali burnos higiena?

Žmonės dėl skubėjimo dažnai pamiršta tinkamą dėmesį skirti savo dantims. Neužtenka vien tik valyti dantis šepetėliu. Tarpuose ir šepetėliu neprieinamose vietose susidaro dantų akmenys, kaupiasi bakterijos, vėliau galinčios lemti ne vieną dantų ligą ar uždegimą. 

Pageidaujant, burnos ertmės higiena gali būti atliekama naudojant „KaVo Prophy Pearls“ miltelius, tausojant danties paviršių ir minkštuosius burnos audinius. Dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis ir diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai gali būti atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

Šypsena daro stebuklus!

Paslauga

Kaina 1vnt, € 

Profesionali burnos ertmės higiena ir dantų poliravimas 52

Visos teikiamos paslaugos ir pilnas kainynas skelbiamas klinikoje.