Suaugusiųjų ir vaikų dantų plombavimas

SUAUGUSIŲJŲ DANTŲ PLOMBAVIMAS

odontologijos kabinetas kauneIšsamūs tyrimai, situacijos analizė, gydymo plano sudarymas bei profesionalaus odontologo kompetetingas gydymas gali garantuoti ilgalaikes restauracijas.

Klinikoje atliekamas kokybiškas dantų plombavimas, senų ir nekokybiškų plombų pakeitimas, nuskilusių danties kampų ir vainikinės danties dalies atstatymas, taikant šiuolaikinius nuskausminimo metodus bei sugrąžinant prarastą formą, funkciją ir estetiką naudojant odontologijos rinkoje prieinamas tik aukščiausios kokybės sertifikuotas medžiagas bei technologijas.

Dažniausiai pasitaikanti dantų liga yra dantų ėduonis – kariesas.  Pagrindiniai požymiai, kad atsirado ėduonis, yra dantų jautrumas šalčiui, karščiui, saldžiam maistui, blogas kvapas iš burnos, taip pat gali sutrikti ir dantų estetika. Teisingas medžiagos parinkimas ir naudojimas gali užtikrinti restauracijos (plombos) ilgaamžiškumą.

Profilaktinio patikrinimo metu gydytojai odontologai nustato dantų ėduonies pakenktus dantis bei įvertina burnos ertmės būklę.  Norint išvengti rimtų dantų bei dantenų ligų, kurios neretai baigiasi net ir danties praradimu, profilaktinis patikrinimas tiek vaikams, tiek suaugusiems turi būti atliekamas kas 6-12 mėnesių.

Šypsena Tau tinka!

 

VAIKŲ DANTŲ PLOMBAVIMAS

Suaugusiųjų ir vaikų dantų plombavimasŠvelniai ir atsargiai gydome ir mažuosius mūsų pacientus – vaikučius.   Atliekama vaikų odontologinė priežiūra: vaikų dantukų ligų profilaktika, diagnostika ir gydymas.

Labai svarbu, kad tėveliai prieš apsilankymą pas gydytoją paruoštų vaikutį psichologiškai.  Vertėtų apsilankyti pas odontologą ne tada, kai vaikučiui jau pradeda skaudėti dantuką, o pratinti vaiką palaipsniui – pradžiai tik apžiūrai, susipažinti ir pasikalbėti su odontologu.

Mūsų mažiesiems profilaktinis patikrinimas būtinas ne tik todėl, kad augimo ir brendimo laikotarpiu dygstantys nuolatiniai dantys yra mažiau atsparūs rūgščių ir šarmų poveikiui, bet ir tam, kad būtų atkreiptas tėvų dėmesys į jų vaikų dantų dygimo ir žandikaulių vystymosi anomalijas ir būtų laiku imtasi prevencijos priemonių.

Mažieji pacientai po gydymo dovanų gauna Dantukų Karalystės diplomą ir žaisliuką iš ypatingosios gyvūnėlių kolekcijos!