Dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas

mikroskopas1Kruopščiai atliekamas endodontinis dantų šaknų kanalų gydymas ir plombavimas, nes netinkamas dantų šaknų kanalų gydymas gali būti viena dažniausių danties praradimo priežasčių. Klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas kokybiškam dantų šaknų kanalų gydymui, kuris yra kontroliuojamas su specialiomis įrangomis – apekso lokatoriumi, ultragarsiniais bei mašininiais instrumentais, endodontiniu motoru, poreikiui esant, ir mikroskopu.

Danties šaknies kanalo gydymas mikroskopu
Danties šaknies kanalų gydymas mūsų klinikoje gali būti atliekamas Vokietijos firmos Carl Zeiss mikroskopu OPMI pico.  Mikroskopas odontologijai OPMI pico leidžia pasiekti didelį našumą ir kokybę dėka savo inovatyvių funkcijų. Dantų šaknų kanalų pergydymui, esant indikacijoms, siunčiame pas endodontologus.

mikroskopas2Mikroskopija gali būti ypač būtina efektyviam endodontiniam gydymui. Neretai tik mikroskopo dėka pavyksta aptikti ketvirtą krūminio danties kanalą ar užkalkėjusius kanalus. Jeigu gydantis odontologas nerastų sunkiai matomo kanalo, tai šis gali likti neišsterilizuotas ir neužplombuotas. Tokiu atveju infekcija danties šaknyje išlieka, ir endodontinio gydymo rezultatai gali būti blogi. Taigi neretai tik mikroskopas leidžia specialistui būti tikram, kad tikrai viskas padaryta tinkamai ir iki galo.

Mikroskopo atsiradimas odontologijoje labai pagerino specialistų darbą. Pasitelkiant jį, galima pamatyti tai, ko negali matyti plika akimi.