Burnos ertmės higiena

art-whitening-couple-300x256Jūsų dantys išliks sveiki ir gražūs ilgą laiką, jei tinkamai juos prižiūrėsite.  Profesionalios burnos higienos tikslas – stabdyti periodonto ligų atsiradimą, pašalinti minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas (akmenis), sumažinti dantų jautrumą, atgaivinti burnos ertmę.

Gera burnos higiena – tai pagrindinė dantų ligų ir dantų ėduonies profilaktikos priemonė.  Dantų apnašos ir jose esantys mikroorganizmai įtakoja karieso atsiradimą, atsiranda nemalonus kvapas iš burnos, susidaro dantų akmenys, nepašalina bakterijų ir skatina jų dauginimąsi, todėl galimas dantenų uždegimas, ėduonies atsiradimas, gali išsivystyti periodontitas.   Geriausias būdas užkirsti kelią šioms dantų ir dantenų ligoms yra profesionali burnos higiena, o po to kasdieninė burnos ertmės priežiūra.

Profesionalios burnos higienos procedūros metu sodasrovės / smėliasrovės, ultragarsinio skalerio pagalba pašalinamos minkštos ir kietos apnašos (dantų akmenys), minkštos pigmentinės apnašos, dantų paviršius poliruojamas specialia fluoro turinčia pasta, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

NAUJIENA – Profesionali burnos ertmės higiena su KaVo PROPHY PEARLS, Jūsų dantys spindės it perlai!

Pageidaujant, burnos ertmės higieną atliekame naudodami Kavo Pearls miltelius, tausojant danties paviršių ir minkštuosius burnos audinius, dantys nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.

Burnos ertmės higiena – procedūra, norintiems turėti gražesnius bei estetiškiau atrodančius dantis.