Apie mus

Odontologijos klinika “Viadenta” teikia modernias, aukščiausios kokybės ir plataus spektro odontologines paslaugas. Kokybę ir saugumą garantuoja ilgametė virš 20 metų patirtis bei imlumas naujovėms! Išvengti dantų skausmo, džiaugtis gražia šypsena Jums padės gydytojai odontologai, profesionaliai diagnozuojantys ir gydantys dantų ligas, užtikrinantys kvalifikuotas ir aukšto lygio odontologines paslaugas, klinikoje dirbantys su itin kokybiškomis sertifikuotomis medžiagomis, pažangiomis technologijomis bei šiuolaikine aparatūra.

Kadangi esame užtikrinti mūsų odontologijos kabinete dirbančių specialistų kvalifikacija bei kompetencija, tai drąsiai teikiame atliekamų darbų garantijas!

Ar galite laisvai plačiai šypsotis ir dalinti nuostabią šypseną aplinkiniams? Dar ne?! Tad maloniai kviečiame apsilankyti mūsų klinikoje NEMOKAMAI* pirminei apžiūrai ir konsultacijai (*gydantis įskaičiuojama į kainą, jei pacientas lieka gydytis pas mus).

Gyvenate užsienyje? Užsiregistravus iš anksto, net ir didelės apimties darbus atliekame per labai trumpą laiką. Vizito laiką pas mūsų odontologus galite užsisakyti iš anksto elektroniniu paštu bei gauti profesionalią gydytojo odontologo konsultaciją neišeidami iš namų: info@viadenta.lt Dantis gydytis galite ir išsimokėtinai!

apie mus
odontologijos-klinika-kaune-300x199